HOME / FIRMA I BIZNES / 2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth


2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth
2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth

2 lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców Polish Hub Bournemouth

2 Lata wsparcia dla polskich przedsiębiorców

Polish Business Hub – społeczność biznesowa zrzeszająca lokalnych polskich przedsiębiorców świętowała w listopadzie swoje drugie urodziny. Działające na południu Anglii stowarzyszenie wspiera polskie firmy i umożliwia im dostęp do nowych możliwości, wiedzy biznesowej oraz cennych kontaktów.

W ramach swojej działalności, Polish Business Hub organizuje comiesięczne spotkania Biznes po godzinach, podczas których uczestnicy nawiązują relacje biznesowe, zdobywają cenną wiedzę z zakresu marketingu, księgowości, sprzedaży oraz wielu innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.

Członkowie tej biznesowej społeczności mają dodatkowo dostęp do nowych możliwości, takich jak wystąpienia podczas spotkań networkingowych oraz innych wydarzeń, współpraca przy większych projektach i przedsięwzięciach organizowanych lub patronowanych przez Polish Business Hub.

– Jesteśmy po to, aby wspierać lokalnych polskich przedsiębiorców w rozwoju ich firm – mówi Ewa Erdmann, założycielka Polish Business Hub. – Wszystkie spotkania, przedsięwzięcia i projekty, które organizujemy lub którym patronujemy, mają na celu umożliwienie lokalnym firmom nawiązywanie współpracy, możliwość zaistnienia i pokazania tego, co oferują – dodaje.

Najbliższe spotkanie networkingowe odbędzie się już 6 grudnia, o godz. 18.00 w Bournemouth University. Tematem spotkania będzie świadoma sprzedaż, czyli strategia sprzedaży i odpowiednia komunikacja z klientem. Zaproszony ekspert – Marcin Kamoda z MK Business Consulting opowie, jak efektywnie sprzedawać w oparciu o psychologię i skuteczną komunikację

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli także możliwość spróbowania zdrowych soków specjalnie przygotowanych przez start-up SlimChef z Bournemouth.

Poznamy również nową członkinię Polish Business Hub – Magdalenę Dziedzic z Vertigo Hair, która opowie o tym, jak to się stało, że zrezygnowała z bezpiecznej posady w banku i założyła własną firmę.

Oprócz tego, spora dawka interaktywnego networkingu, czyli możliwość poznania otwartych i pomocnych ludzi, którzy prowadzą własne firmy i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Więcej informacji i rezerwacje miejsc na stronie www.polishbusinesshub.co.uk/biznes-po-godzinach-swiadoma-sprzedaz
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Sokół w Southampton 2019 koncert

„Sokół” Koncert w Southampton

Po 20 latach działalności muzycznej Sokół wydaje swój PIERWSZY SOLOWY ALBUM pt. „Wojtek Sokół”. 3 listopada będziecie mieli niepowtarzalną okazję po raz pierwszy zobaczyć solowy koncert legendy. Premierowe utwory z płyty 'Wojtek Sokół' zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 10 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.