HOME / Copyright by MojeSouthampton.pl

Copyright by MojeSouthampton.pl

Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie materiałów w jakikolwiek sposób bez zgody redakcji serwisu Southampton.pl jest zabronione.

Copyright by MojeSouthampton.pl ©

 

Redakcja serwisu MojeSouthampton.pl nie zwraca niezamówionych materiałów oraz zastrzega sobie prawo do ich adjustacji, doboru tytułów i dokonywania skrótów w nadsyłanych materiałach w przypadku ich publikacji. Wszystkie materiały sa objęte prawem autorskim. Przedruk w jakiejkolwiek formie bez wcześniejszej pisemnej zgody redakcji jest zabroniony.

Wszelkie przedstawione teksty, felietony, reportaże i oferty podlegają ochronie prawa autorskiego i należą do osób wymienionych przy każdym z nich. Prawa autorskie do opracowania graficznego serwisu należą wyłącznie do wydawcy/redakcji.

Copyright by MojeSouthampton.pl

Powielanie i wykorzystywanie w jakikolwiek sposób bez zgody redakcji serwisu MojeSouthampton.pl jest zabronione. Publikacja lub odsprzedaż bezumowna materiałów bieżących i archiwalnych jest zabroniona. Działanie wbrew powyższemu zakazowi skutkuje odpowiedzialnością prawną.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i ma prawo odmówić ich publikacji bez podania przyczyny. Wszelkie materiały są publikowane jedynie dla celów informacyjnych i nie stanowią żadnego rodzaju oferty w rozumieniu prawa.

 

Wszystkie nazwy produktów, firm i osób są wymienione wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami odpowiednich właścicieli.

 

Pełny regulamin serwisu znajduje się tutaj.