HOME / ABC SOUTHAMPTON / Football Academy Southampton zaprasza na treningi

Football Academy Southampton zaprasza na treningi

Football Academy Southampton zaprasza na treningi

Football Academy Southampton zaprasza na treningi.

W Southampton rozpoczęły się zapisy do jednej z największych szkółek piłkarskich w Europie. Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu w Outdoor Sports Centre.
Football Academy United Kingdom (FAUK) to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się sieć polonijnych szkółek piłkarskich  dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, działająca na terenie Wielkiej Brytanii.

Podobnie jak w Polsce, FAUK szkoli wszystkie chętne dzieci, niezależnie od umiejętności  czy płci. Każda szkółka stwarza młodym zawodnikom i zawodniczkom możliwość uczestnictwa  w  treningach  piłkarskich w gronie rówieśników i przyjaciół mówiących po polsku, a rodzicom okazję do integracji w lokalnym polskim środowisku.

 

Na terenie Wielkiej Brytanii jest już ponad 30 ośrodków FAUK. Regularnie otwierane są
kolejne szkółki. Poza treningami odbywają się Mistrzostwa Anglii FAUK,  mające na celu   z jednej  strony  integrację, a z drugiej sportową rywalizację pomiędzy rówieśnikami i rówieśniczkami  z poszczególnych oddziałów sieci. Football Academy posiada również swoją Reprezentację do której powoływani są najzdolniejsi piłkarze z całej Anglii. Drużyny rywalizują również w rozgrywkach organizowanych przez Angielską Federację Piłkarską.
Treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów z licencją UEFA B, specjalizujących się w pracy z utalentowaną młodzieżą. Zajęcia odbywają się na dobrze przygotowanych boiskach z naturalną i sztuczną nawierzchnią.  Pierwszy trening odbędzie się 03 listopada, we wtorek o godzinie 16:30.
Zapisy przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.fauk.pl 

 

 

Kontakt: 
Football Academy Southampton
Manager: Aleksander Marszałek
tel. 07716276025
e­mail: southampton@fauk.pl
Facebook:  FootballAcademySouthampton
Outdoor Sports Centre SO16 7AY

Football Academy Southampton zaprasza na treningi

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

UNDERDOG w kinach już od 17 stycznia w Southampton

UWAGA Wielka Brytania i Irlandia!! KOCHAJ SZANUJ WALCZ Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: „UNDERDOG” Emocjonujący obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika mieszanych sztuk walki ‍♂️ Seanse od 17 STYCZNIA w kinach CINEWORLD, EMPIRE, IMC, OMNIPLEX, VUE, SAVOY i innych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × two =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.