HOME / FIRMA I BIZNES / Giff Gaff NAJLEPSZA OFERTA SIECI KOMÓRKOWYCH

Giff Gaff NAJLEPSZA OFERTA SIECI KOMÓRKOWYCH

Giff Gaff Oferta


Giff Gaff  NAJLEPSZA OFERTA SIECI KOMÓRKOWYCH.

Giff Gaff Oferta. SZUKASZ taniej alternatywy na rozmowy w UK i do Polski?

Najtańsza w Anglii sieć telefonii komórkowej GIFF GAFF oferuje najlepsze opcje abonamentowe oraz usługę na kartę. SPRAWDŹ i porównaj ze swoim obecnym operatorem.Darmowa KARTA SIM dostarczona do twojego domu oraz przeniesienie starego numeru w ciągu jednego dnia ZA DARMO. Wszystko sprawnie i przyjemnie przez internet.

 

Giff Gaff jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej należącym do sieci Telefonica O2, w związku z czym korzysta z tej samej co O2 infrastruktury i jego zasięg jest identyczny z zasięgiem O2.

 

Największa różnica pomiędzy Giff Gaff a pozostałymi operatorami jest fakt, iz sieć ta nie zatrudnia pracowników w Call Center, tylko zrzesza swoich użytkownikow na Forum internetowym, a ci w zamian za oferowaną pomoc i porady sa wynagranadzani finansowo. Użytkownicy starają się pomóc jak najlepiej i jak najszybciej (ja otrzymalem odpowiedzi od kilku osob po uplywie 3 minut), w związku z czym obsługa klienta jest jedną z najlepszych na rynku.

Giff Gaff nie prowadzi także drogich kampanii reklamowych, nie zatrudnia akwizytorów, nie ma salonów sprzedaży, a nowych abonentów zdobywa poprzez polecenia dotychczasowych użytkownikow. Każda nowa polecona osoba dostaje od operatora na start £5, a drugie £5 otrzymuje polecający.SPRAWDŹ plany minutowe i przekonaj się sam/sama jak można płacić o połowę mniej pieniędzy każdego miesiąca.

ZASIĘG znakomity, NISKIE CENY i żadnych „gwiazdek” 🙂 Giff Gaff Oferta

 

Giffgaff_4G_goodybags

 

PRZYKŁADOWY PLAN za jedyne £10
– 500 UK minutes na stacjonarne i komórki / wszystkie sieci
– Nielimitowane wiadomości SMS
– 1 GB Internet
– Darmowe połączenia i SMSy do innych użytkowników Giff Gaff
– rozmowy do POLSKI stacjonarny 2p, komórki 5p/min


Jeśli wszystko to co napisalem wydaje Ci się interesujące i chciał(a)byś otrzymać darmową kartę SIM oraz dodatkowo £5 po jej doładowaniu, kliknij w poniższy link (oferta niedostępna bezpośrednio ze strony Giff Gaff) i wypelnij formularz aby otrzymać 5 funtów na start 🙂

www.giffgaff.com/orders/affiliate Giff Gaff Oferta

 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polska Muzyka w Southampton

Polska Muzyka w Southampton

Z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy eventach dla dużej publiczności, jak i przy wydarzeniach w niewielkich pubach z którymi współpracujemy. To wszystko dzięki niekończącej się kreatywności, inspiracji i wyborem pomysłów. Mamy przekonanie, że każdy z występów będzie dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen − eleven =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.