HOME / ABC SOUTHAMPTON / Koncert polskiego chóru „Ave Verum” w Southampton

Koncert polskiego chóru „Ave Verum” w Southampton

Koncert polskiego chóru Ave Verum w Southampton


Koncert polskiego chóru „Ave Verum” w Southampton

Szanowni Państwo!

W związku z rocznicą 1050-lecia chrztu Polski odbędzie się uroczysty koncert w wykonaniu polskiego chóru Ave Verum pod tytułem „Bogiem Sławiena”. Koncert będzie doskonałą okazją do przypomnienia o początkach chrześcijaństwa w Polsce i podkreślenia dużego przywiązania naszego narodu do tej religii.

This year Poland has been celebrating the 1050 aniversary of its baptism. The conversion began in the year 966 with the baptism of Mieszko I and most of his court. To mark this ocasion a concert called „Bogiem Sławiena” is being organised.

koncert-polskiego-choru-ave-verum-w-southampton

ABC Polska Szkola Przedmiotow Ojczystych im. gen.bryg. S. Sosabowskiego w Southampton, oraz Polska Parafia w Southampton serdecznie zaprasza na organizowany przez nas koncert chóru Ave Verum z Londynu, w sobotę 17 września o godzinie 17:00 w kościele St. Edmunt w Southampton.


Swoim śpiewem chór uczci 1050 rocznicę chrztu Polski. Po koncercie odbędzie się uroczysta Msza Święta z udziałem naszej szkoły i zaproszonych przez nas gości. Patronat honorowy objął Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, profesor Arkady Rzegocki, który w tym dniu zaszczyci nas swoją obecnością.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny !

Więcej informacji znajda Państwo na wydarzeniu utworzonym na Facebooku:

www.facebook.com/events/1149566725117576/
Zapraszamy Państwa serdecznie !

Polska Szkoła Sobotnia im. gen. bryg. S.Sosabowskiego w Southampton

 

Koncert polskiego chóru Ave Verum w Southampton.
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

UNDERDOG w kinach już od 17 stycznia w Southampton

UWAGA Wielka Brytania i Irlandia!! KOCHAJ SZANUJ WALCZ Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: „UNDERDOG” Emocjonujący obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika mieszanych sztuk walki ‍♂️ Seanse od 17 STYCZNIA w kinach CINEWORLD, EMPIRE, IMC, OMNIPLEX, VUE, SAVOY i innych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − six =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.