HOME / LIFESTYLE

LIFESTYLE

Lifestyle to styl życia. To, co lubimy robić, czego chcemy się uczyć, jak się ubieramy i spędzamy wolny czas. Ale również jak pracujemy, gdzie się bawimy, jakie przedmioty wybieramy najchętniej i jak dbamy o swoje zdrowie. U nas znajdziesz ciekawe opisy aktualnych tendencji w niemal każdej dziedzinie życia.

 

Jeśli chciałbyś się wypowiedzieć o nowej modzie, interesującym trendzie, który zaobserwowałeś, napisz do nas.

 

Jak za pomocą facebooka szukać pracy w UK?

facebook praca UK

Jak pewnie wielu Polaków mieszkających w UK, należę do kilkunastu polskich grup na facebooku, w których zawsze coś się dzieje :). Ktoś coś kupuje lub sprzedaje, o coś się kłóci albo o coś pyta… Wśród tych pytań, bardzo popularne są te o pracę. Ktoś szuka pracy i pyta czy ktoś inny wie albo co gorsze – „nie wie” gdzie ją znaleźć ;).

Zobacz więcej

KARMIENIE PIERSIĄ CHRONI PRZED RAKIEM?

KARMIENIE PIERSIĄ CHRONI PRZED RAKIEM

Karmienie piersią obniża u kobiet ryzyko pojawienia się w przyszłości raka piersi – informują eksperci Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem. Analiza badań przeprowadzonych w 30 krajach wykazała, że prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór maleje o ok. 4%, gdy matka karmi dziecko piersią przez 12 miesięcy po pierwszym porodzie. Każdy następny poród i dwunastomiesięczny okres karmienia piersią prowadzi do spadku ryzyka pojawienia się raka o kolejne 7%. Karmienie piersią także chroni przed innymi chorobami i przyśpiesza powrót do formy.

Zobacz więcej