HOME / ABC SOUTHAMPTON / SPORT W SOUTHAMPTON / Mile dla Bartka w Southampton

Mile dla Bartka w Southampton

Mile dla Bartka w Southampton


Mile dla Bartka w Southampton

„Mile dla Bartka” już jutro w Southampton

Już jutro kolejny już II etap Wielkiej sztafety „Mile dla Bartka”. Koniecznie musicie tam być! Rozpoczęcie 21.05.2016 godzina 9.30 The outdoor Sports Centre, Thornhill Road SO16 7AY.

Rozpoczynają najmłodsi sportowcy, którzy jeszcze nie potrafią jeździć na rowerach przebieżką na dystansie 200m.

Następnie wyrusza sztafeta familijna, w której może wziąść udział każdy, kto umie jeździć na rowerze. Dystans około 2 mil, wciąż na terenie Sport Centre. Te części naszej sztafety odbywają się na terenie zamkniętym dla ruchu drogowego i dostępne są dla każdego.

 

Jeśli jeszcze nie wiecie kim jest Bartek, dowiecie się tego tutaj.

 

 

Po sztafecie familijnej kolejnym etapem jest wyjazd z terenu Sport Centre w kierunku Eastleigh, Winchester, Basingstoke, Reading, Slough i Londynu – ten etap sztafety odbywa się w ruchu drogowym i dostępny jest tylko dla wcześniej zarejestrowanych osób.

W tym samym czasie na darmowej aplikacji endomondo zostanie utworzona rywalizacja “Mile dla Bartka” do której każdy może dołączyć, w każdym zakątku ziemi i może przebyć mile dla Bartka w swoim miejscu zamieszkania. Każdy uczestnik sztafety powinien przestrzegać zasad bezpieczeństwa, jak również osoby startujące w sztafecie rowerowej powinny zaopatrzyć sie w kask ochronny i światła rowerowe.

 

Tutaj lub na profilu na Facebooku możecie sprawdzić, co dzieje się u Bartka.

Zachęcamy Was do pomocy nie tylko finansowej, ale też do wsparcia w tej trudnej chorobie Bartka i Jego rodziny.

 

Jeśli chcielibyście pomóc i wesprzeć finansowo całą inicjatywę to możecie zrobić to tutaj.

go found me

Mile dla Bartka w Southampton
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

UNDERDOG w kinach już od 17 stycznia w Southampton

UWAGA Wielka Brytania i Irlandia!! KOCHAJ SZANUJ WALCZ Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: „UNDERDOG” Emocjonujący obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika mieszanych sztuk walki ‍♂️ Seanse od 17 STYCZNIA w kinach CINEWORLD, EMPIRE, IMC, OMNIPLEX, VUE, SAVOY i innych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × one =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.