HOME / KATALOG FIRM / Paczki do Polski – Przesyłarka

Paczki do Polski – Przesyłarka

Przesyłarka.pl jest porównywarką usług kurierskich. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, oferując krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe.

przesylarka-paczki-do-polski

 

Z nami w łatwy i szybki sposób porównasz oferty kurierów i zamówisz najbardziej odpowiadającą Tobie usługę. Przesyłka może zostać od Ciebie odebrana nawet tego samego dnia i dostarczona do odbiorcy nawet w 24 godziny – oferujemy usługi “od drzwi do drzwi”. Bez umów, bez rejestracji, w najlepszych cenach, taniej niż bezpośrednio u kurierów, czy na poczcie.

przesylarka-pl

 

Zobacz nasz film reklamowy:

 

Misja

Naszą misją jest łączenie firm kurierskich z ludźmi i przedsiębiorstwami poszukującymi usług transportowych. Pozycję lidera osiągamy tworząc nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy, pozwalający zamówić usługę sprawdzonych przewoźników, w najlepszych cenach.

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Pomimo tego, że odpowiedzialność za wykonanie samej usługi transportu leży po stronie naszych partnerów, zawsze pomagamy klientom w kwestiach związanych z zamówieniem i realizacją usługi. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

 

 

Historia

Przesyłarka.pl powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii pośrednicząc w usługach kurierskich na trasie Wielka Brytania – Polska. Serwis szybko stał się liderem na rynku. Dostrzegając brak wysokiej jakości serwisu oferującego porównanie i zamówienie usługi kurierskiej na terenie Polski oraz z i do innych krajów Europy, w 2014 roku Przesyłarka.pl poszerzyła swoją ofertę o nowe kierunki i otworzyła siedzibę we Wrocławiu.

 

Przesyłarka.pl cały czas się zmienia. Pilnie słuchamy opinii naszych klientów i usprawniamy serwis. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowych przewoźników zapewniając pełny wachlarz usług kurierskich dostępnych na rynku.

 

przesylki-do-polski-anglii

Skontaktuj się z nami

Konsultanci są dostępni w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 czasu polskiego (7:00 – 19:00 czasu brytyjskiego).

W Wigilię (24/12) i Sylwestra (31/12) biuro jest czynne od 8:00 do 14:00 czasu polskiego. Biuro jest nieczynne 25/12, 26/12 oraz 01/01/2016.

 

Rozpocznij rozmowę na czacie

Telefon (Polska): +48 71 715 27 20

Telefon (Wielka Brytania): +48 71 715 27 20

Telefon (Irlandia): +35 315 268 369

Telefon (Niemcy): +49 69 257 367 247

 

Sprawdź najlepsze i najtańsze oferty na wysyłkę paczek do Polski.

Wejdź na www.przesylarka.pl  

paczki do Polski

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polska Muzyka w Southampton

Polska Muzyka w Southampton

Z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy eventach dla dużej publiczności, jak i przy wydarzeniach w niewielkich pubach z którymi współpracujemy. To wszystko dzięki niekończącej się kreatywności, inspiracji i wyborem pomysłów. Mamy przekonanie, że każdy z występów będzie dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty − eight =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.