HOME / KATALOG FIRM / Poniedziałkowe spotkania MAMALAND w Southampton

Poniedziałkowe spotkania MAMALAND w SouthamptonPoniedziałkowe spotkania MAMALAND w Southampton.

Projekt MAMALAND rozpoczęty został 30.01.2017 roku. Jest to projekt wolontaryjny w ramach którego organizowane są bezpłatne spotkania dla polskich rodzin i dzieci do wieku szkolnego. Projekt MAMALAND stanowi grupę wsparcia dla polskich rodzin, które często ze względu na barierę językową mają utrudniony lub ograniczony dostęp do grup wsparcia organizowanych przez społeczność brytyjską. Właśnie dlatego spotkania w ramach projektu MAMALAND prowadzone są w języku polskim.

 

 

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia jest to, że poza możliwością spotkania się, porozmawiania i wspólnego wypicia kawy czy herbaty, jest możliwość zasięgnięcia opinii oraz uzyskania porady fizjoterapeuty dziecięcego. Pani Aleksandra Szłapa jest fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w rożnym wieku i z różnymi problemami rozwojowymi.

Na co dzień pani Aleksandra prowadzi gabinet w Southampton (Bitterne) a co poniedziałek jest naszym gościem. W czasie spotkań grupy porusza tematy związane z rozwojem dziecka (prawidłowym i nie prawidłowym) oraz sposobami jego wspierania.

 

MAMALANDzaprasza na cotygodniowe — kopia (8)
MAMALAND zaprasza na cotygodniowe.

 

Poza tym na nasze spotkania zapraszamy również innych specjalistów – logopedę (mgr Agnieszka Maruszewska) , położną (mgr Daria Marchwat-Buss) czy fizjoterapeutę pracującego z dorosłymi (mgr Tomasz Jagiello). Nasze spotkania wspiera również sponsor Food Stop Delicatessen zapewniając uczestnikom poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy na nasze poniedziałkowe spotkania w godzinach od 10.30 do 12.30.

Adres: YMCA Woolston Nursery

Centenary Quay, Victoria Road,

Woolston, Southampton, SO19 9EF

tel. 078 1055 2019

 

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Paczki do Polski – Przesyłarka

Przesyłarka.pl jest porównywarką usług kurierskich. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, oferując krajowe oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen − 17 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.