HOME / Redakcja Serwisu Southampton.pl

Redakcja Serwisu Southampton.pl

Portal skierowany jest głównie do mieszkańców miasta Southampton i okolic.

Redakcja Serwisu Southampton.pl / MojeSouthampton.pl

Kim jesteśmy? Młodym i rozwijającym się i codziennie aktualizowanym serwisem lokalno-informacyjnym działającym na lokalnym rynku od 2012 roku. Nasz portal skierowany jest głównie do mieszkańców miasta Southampton i okolic. Tutaj zawsze dowiecie się o ciekawych wydarzeniach z życia miasta i okolic. Zapraszamy na mojesouthampton.pl

 

Co nas wyróżnia?

Publikujemy wiele autorskich artykułów, opracowujemy własne poradniki oraz przygotowujemy materiały, których nie znajdziesz na innych portalach.
Na southampton.pl każdy czytelnik może dodać własne ogłoszenia ze zdjęciem, szybko, sprawnie i całkowicie za darmo. Firmom proponujemy profesjonalną prezentację oferty w Katalogu firm, która jest bardzo skuteczną formą reklamy w Internecie.
Przy portalu mojesouthampton.pl coraz prężniej działa również forum dyskusyjne, na którym mieszkańcy wymieniają się poglądami oraz informują o ciekawych wydarzeniach z życia miasta i okolic.

Dbamy o swój wizerunek, o czym świadczy coraz większa liczba zarejestrowanych użytkowników naszego forum dyskusyjnego oraz publikacje o naszej stronie w lokalnej prasie. Prężnie działamy również na Facebook’u oraz w innych mediach.

Redakcję serwisu tworzy kilka osób, oto kilku słów o nas…

Joanna/Redakcja
Wszędobylska i wielofunkcyjna. Permanentnie inwigiluje zmieniającą się wokół rzeczywistość i świeżo zdobytą wiedzą dzieli się z czytelnikami mojesouthampton.pl. Jest wprawdzie nowym nabytkiem polskiej społeczności w Soton, ale błyskawicznie w nią wrasta. Wystepuje również pod prawdziwym imieniem Pani Joanna 🙂

Ewa
Osoba z wiecznie przyklejonym uśmiechem. Zawsze w dobrym nastroju i ze szminką na ustach. Pod ręką ciągle ma aparat, bo inspiruje ją życie. Docenia proste rzeczy. Lubi ćwiczyć, a jeszcze bardziej wtedy, gdy czeka na nią deser! Nałogowo przegląda Pinteresta i nie możę przestać! Lubi też pisać, bo to sposób na wyrażenie samej siebie. Praca dla „Tworzywa” jest dla niej przyjemnością. Kocha życie… ale tylko z pasją.

Ewelina
Z portalem jestem związana od początku, mam duży sentyment do tego miejsca. Jej funkcja na stronie to przede wszystkim pisanie artykułów, dzielenie się wiedzą z zakresu księgowości, gdzie serdecznie wszystkich zaprasza! Poza tym można ją spotkać prawie wszędzie… Udziela się społecznie w praktycznie każdym wydarzeniu na terenie miasta!

Darko
Zajmuję się wszystkim, co dotyczy społeczności naszej strony. Głównie moderuję forum dyskusyjne, oraz organizuję akcje skierowane w stronę użytkowników. Ponadto pisze artykuły, wrzuca pliki do pobieralni oraz fotki do galerii.

Uki
Z racji tego, że nie lubi mówić a tym bardziej pisać na swój temat (uwielbia po prostu działać i właśnie to robi), sparafrazujemy jedynie, czy też zacytujemy nieopatrznie, nieśmiertelnego Marcina Dańca – „Resztę napisze, jak będzie miał więcej czasu” 🙂 I dopóki naczelny nie zauważy, to tej zasady będzie się trzymał. A tak serio, to stara się udoskonalać, ulepszać i kontrolować cały serwis by działał dla Państwa sprawie i bezawaryjnie.

Sylwia
Potrafi walczyć o swoje, jest pracowita i uparta. Wie, że ma jeszcze masę rzeczy do zrobienia. Jej artystyczna dusza nie pozwala jej spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Ciągle nowe pomysły do zrealizowania. Kreatywność to jej drugie imię. I tak bez końca. Chciałaby polecieć na Malediwy, być na koncercie Rihanny, zamienić kilka słów z Liberem, wypić herbatę z Coco Chanel, zaprojektować własny dom, uścisnąć rękę Dalajlamy, zostać redaktor naczelną największego i najlepszego portalu i zamieszkać w Los Angeles. Póki co jest z Nami i bardzo się z tego faktu cieszymy!

Paweł
Tak, to ten Pan, który zawsze „lata” po Southampton z aparatem i fotografuje wszystko co się da. Jego pasja do fotografii i dobre oko jest dla nas wielkim pożytkiem. To on dba o to, żeby fotki z ważnego wydarzenia lub imprezy trafiły do Was, czy za pośrednictwem naszego serwisu czy też naszego FanPage’a na Facebooku, Twittera lub konta na Instagramie.

Piszesz bloga o modzie, o podróżach, diecie, motoryzacji, fotografii ?

Chcesz się podzielić swoją pasją i zainteresowaniami…

Dołącz do naszej zabawy i ZOSTAŃ REDAKTOREM. Jak to zrobić? dowiesz się tutaj !

 

Masz jeszcze inne pomysły jak z nami współpracować? Redakcja Serwisu Southampton.pl
Napisz nam o tym. Zapraszamy do działu » Kontakt »

Jesteś zainteresowany współpracą lub wymianą linkami partnerskimi? Zajrzyj tutaj!

mojeouthampton.pl – strona lokalnej społeczności miasta Southampton, Ogłoszenia, Praca, Serwis informacyjny, Forum i wiele więcej…

 

FOR ENGLISH CLICK HERE