HOME / KATALOG FIRM / Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton


Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Kim są Anonimowi  Alkoholicy?

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu.
Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia alkoholu. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki.
Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki, nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów.
Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Nasza lokalna grupa wsparcia. Spotkania Anonimowych Alkoholików w Southampton.

Inicjatorem powstania Grupy był Pan Mirek K. Od 2009r. pracował w ” Options” jako terapeuta od spraw uzależnień. Zajmował się głównie uzależnionymi polskiego pochodzenia. Szybko zauważył, że jego pacjenci potrzebują czegoś więcej niż siedmiu sesji terapeutycznych, za które płacił „Options”. Tak zrodził się pomysł utworzenia polskojęzycznej Grupy AA. Mirek K. zamieścił ogłoszenie zapraszające osoby chętne do prowadzenia meetingów AA i nie czekał długo na odzew. W grudniu 2010r. odbył sie pierwszy meeting Grupy AA „Nadzieja” w lokalu, który udostępnił „Options”. Od tamtej pory Grupa „Nadzieja” nieustannie niesie pomoc i wsparcie osobom dotkniętym problemem choroby alkoholowej.

Grupa AA „Nadzieja” przynależy do Intergrupy Londyn, która zrzesza wiele podobnych grup AA w Wielkiej Brytanii.

Grupa AA „Nadzieja”
Shirley Warren Action Church
117 Warren Crescent
Southampton SO16 6AY
www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl/pl
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polska Muzyka w Southampton

Polska Muzyka w Southampton

Z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy eventach dla dużej publiczności, jak i przy wydarzeniach w niewielkich pubach z którymi współpracujemy. To wszystko dzięki niekończącej się kreatywności, inspiracji i wyborem pomysłów. Mamy przekonanie, że każdy z występów będzie dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 12 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.