HOME / ABC SOUTHAMPTON / Szkoły w Southampton

Szkoły w Southampton

Jeśli chcesz znaleźć szkołę w Southampton to jest odpowiednie miejsce. Wyszukaj szkołę w rejonie, który Cię interesuje.

Szkoły w Southampton.

Jeżeli zamierzasz przeprowadzić się do Southampton wraz z rodziną i zastanawiasz się gdzie posłać swoją pociechę do szkoły – nie martw się.

To wcale nie jest takie trudne. Dzieci wszystkich rodziców, którzy przebywaja legalnie na terenie Wielkiej Brytanii mają takie samo prawo do edukacji jak dzieci brytyjskie. Możesz zapisać swoje dziecko do angielskiej szkoły w trybie nauczania dziennego.

Po przyjeździe do Southampton i znalezieniu mieszkania musisz wybrać się do City Councilu, zapytać o Education Service i poprosić o application form. Otrzymasz broszurę z adresami szkół w Twojej dzielnicy oraz aplikację do wypełnienia.

W znalezieniu szkoły w Twojej okolicy pomoże Ci również poniższa wyszukiwarka szkół.

Także jeśli zdarzyło ci się kiedykolwiek zastanawiać, jak znaleźć najbliższe szkoły w Southampton lub okolicy skorzystaj z linku poniżej.

Jeśli jeszcze nie orientujesz się w terenie, który zamieszkujesz to jest właśnie odpowiednie miejsce. Szybko i łatwo znajdziesz szkołę dla swojej pociechy i dowiesz się pod jakim adresem się ona znajduje.

 

Wpisz swój Post Code w polu „Search Area” w lewym górnym rogu, a wyszukiwarka pokaże Ci najbliższą szkołę w Twojej okolicy!

W ten sam sposób możesz wyszukać skrzynki pocztowe lub agencje pocztowe, które znajdują się w Twojej okolicy!

Aby wyszukać skrzynki pocztowe kliknij TUTAJ.

Aby wyszukać najbliższą pocztę kliknij TUTAJ.

 

1. / Zjedź suwakiem w doł i wyszukaj szkołę lub kliknij w link: 

www.locrating.com

 

2./ Zjedź suwakiem w doł i wyszukaj szkołę lub kliknij w link: 

www.schoolsfinder.direct.gov.uk

 

 

Szkoły w Southampton

 

 

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w Southampton Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia miasta Southampton i okolic. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.