HOME / ABC SOUTHAMPTON / SPORT W SOUTHAMPTON / Sztafeta Mile dla Bartka – Relacja z wydarzenia

Sztafeta Mile dla Bartka – Relacja z wydarzeniaSztafeta Mile dla Bartka, mimo kiepskiej pogody odbyła się dzisiaj bez przeszkód!

Dziś o godzinie 9.30 w „The outdoor Sports Centre”, Thornhill Road w Southampton SO16 7AY odbył się II etap sztafety „Mile dla Bartka„.

Mimo  niesprzyjającej pogody i  padającego deszczu na boisku sportowym w Southampton zjawiło się wiele osób o wielkich sercach. Przywitały one w okrzykach radości Bartka i jego rodzinę oraz wzięły udział w zorganizowanej dla niego sztafecie. Po słodkim poczęstunku i krótkiej rozgrzewce z Gabrielem Chmurą, wszyscy zgromadzeni wzięli udział w przebieżce na dystansie 200m. Następnie wszyscy, którzy przyjechali na rowerach wzieli udział w sztafecie familijnej, której przewodził Bartek wraz z rodzicami. Na koniec Bartek przekazał sztafetę grupie, która wyruszyła na rowerach w długa trasę aż do Londynu. Najwytrwalsi przebyli trasę wyruszając z terenu Sport Centre w kierunku Eastleigh, Winchester, Basingstoke, Reading, Slough i Londynu – ten etap sztafety odbywał się w ruchu drogowym i dostępny był tylko dla wcześniej zarejestrowanych osób.

Dziękujemy wszystkim ludzion dobrego serca, którzy pojawili się, żeby wspomóc sztafetę dla Bartka, organizatorom oraz firmom, które wsparły tę akcję:

  • Profit Tree Southampton – Centrum Rozwiązań Finansowych
  • Sklep „Sami Swoi”
  • Moje Southampton – media
  • Gabriel Chmura – pomysłodawca i organizator
  • Grzegorz Lasota – Głos Polonii
  • Wioletta Nowakowska – organizator
  • Grzegorz Śliwa – organizator

 

Poniżej galeria z wydarzenia „Mile dla Bartka”

 

Możecie śledzić poczynania naszych uczestników na darmowej aplikacji endomondo, na której została utworzona rywalizacja “Mile dla Bartka”. Może do niej dołączyć każdy, w każdym zakątku ziemi i może przebyć mile dla Bartka w swoim miejscu zamieszkania.

Każdy uczestnik sztafety powinien przestrzegać zasad bezpieczeństwa, jak również osoby startujące w sztafecie rowerowej powinny zaopatrzyć sie w kask ochronny i światła rowerowe. Sztafeta Mile dla Bartka 

 

Tutaj lub na profilu na Facebooku możecie sprawdzić, co dzieje się u Bartka.

Zachęcamy Was do pomocy nie tylko finansowej, ale też do wsparcia w tej trudnej chorobie Bartka i Jego rodziny.

 

Jeśli chcielibyście pomóc i wesprzeć finansowo całą inicjatywę to możecie zrobić to tutaj.

go found me

 

Jeśli jeszcze nie wiecie kim jest Bartek, dowiecie się tego tutaj.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać TUTAJ

 

Dowiedz się więcej

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

W końcu! kolejny Stand-up po polsku w Southampton!

Zapraszamy na mocny wieczór komediowy, podczas którego Wojtek Pięta i Damian Skóra przedstawią swoje najlepsze programy, których nie ma w internecie. Ten wieczór przejdzie do historii łamiąc wszelkie tabu i dając dwie godziny ciągłego śmiechu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + seventeen =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.