HOME / ARTYKUŁ SPONSOROWANY / TransferGo, czyli jak szybko i bezpiecznie przelać pieniądze do Polski?

TransferGo, czyli jak szybko i bezpiecznie przelać pieniądze do Polski?

TransferGo Przelewy do Polski


TransferGo Przelewy do Polski.

TransferGo, czyli jak szybko i bezpiecznie przelać pieniądze do Polski?

Mimo przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, wiele z nas wciąż utrzymuje bardzo bliskie kontakty z rodzinami i znajomymi, którzy pozostali w kraju. Wiele z nas, poza relacjami z bliskimi, ma również w kraju różnego rodzaju zobowiązania: kredyt, który spłacamy, rachunki czy finansowe wsparcie rodziny. Jeśli przelewamy pieniądze regularnie to wybór firmy staje się dla nas bardzo ważny. Na pewno wielokrotnie stawiamy sobie pytanie, czy firma z której korzystamy już od dłuższego czasu zapewnia nam wystarczająco atrakcyjną ofertę.

Na rynku istnieje sporo serwisów, które oferują przelewy międzynarodowe i wszystkie twierdzą, że to właśnie ich usługa jest najlepsza. Jak zatem wybrać tę właściwą i faktycznie najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb?

Jeśli szukacie bardzo taniej, wygodnej i szybkiej możliwości przelewu, jedną z firm godnych polecenia jest na pewno TransferGo. Firma działa na rynku już ponad 3 lata I umożliwia wysyłanie pieniędzy pomiędzy 42 krajami. Co bardzo ważne, TransferGo jest zarejestrowanym dostawcą usług płatniczych, nadzorowanym przez brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych oraz HM Revenue & Customs. Oznacza to, że wysyłając pieniądze z TransferGo możemy spać spokojnie. Przelew jest nie tylko bezpieczny, ale również szybki i tani – kosztuje tylko 0.99 pensów niezależnie od przelewanej kwoty. Jeśli zapomnieliśmy o naszych rachunkach lub musimy natychmiast wykonać przelew TransferGo udostępniło usługę, która pozwala wykonać nasz przelew w ciągu 30 minutTransferGo Przelewy do Polski

 

Przelew z TransferGo realizowany jest online, bez wychodzenia z domu, o każdej porze. Wystarczy wejść na stronę www.transfergo.pl i utworzyć swój profil. Strona jest w języku polskim i jeśli mamy problem, możemy się połączyć z biurem obsługi klienta w naszym języku ojczystym. Szata graficzna również jest wyjątkowo prosta w obsłudze.

Aby dokonać przelew należy podać swoje dane, łącznie z numerem konta bankowego lub karty debetowej. Na koniec wpisujemy dane osoby, do której chcemy przesłać pieniądze I potwierdzamy realizację przelewu. Wszystko trwa maksymalnie 2 minuty. Oszczędzamy zatem nie tylko pieniądze, ale i czas! TransferGo Przelewy do Polski

 

To jednak nie koniec korzyści. Wysyłanie pieniędzy z TransferGo to także gwarantowana suma na koncie odbiorcy, nie musimy więc się martwić, że nagle na koncie pojawi się inna suma niż pokazał kalkulator, nawet jeśli w ciągu tych kilku godzin zmienił się kurs. Gwarantowana suma oznacza, że nasz odbiorca otrzyma dokładnie tyle pieniędzy ile wyświetliło się na ekranie przed realizacją przelewu. TransferGo jest chyba jedyną firmą, która pokazuje na kalkulatorze gwarantowaną kwotę.

 

1045 x 150

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polska Muzyka w Southampton

Polska Muzyka w Southampton

Z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy eventach dla dużej publiczności, jak i przy wydarzeniach w niewielkich pubach z którymi współpracujemy. To wszystko dzięki niekończącej się kreatywności, inspiracji i wyborem pomysłów. Mamy przekonanie, że każdy z występów będzie dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem.

4 komentarze

  1. Polecam też sprawdzić przelewy przez Transfer24 zwłaszcza dla przelewów do 100 funtów. Opłata za 50 funtów to 0,59 funta.

  2. Mnie też nie zawiódł TransferGo. Kasa zawsze na czas. Jakby ktoś chciał to może skorzystać z linku do darmowrgo przelewu https://my.transfergo.com/en/r/4cMzMf Pozdro!

  3. Świetny post 🙂

    TransferGo jeszcze mnie nie zawiodło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.