HOME / WYRÓŻNIONY / Ubezpieczenia Profit Tree

Ubezpieczenia Profit Tree

Ubezpieczenia Profit Tree


Ubezpieczenia Profit Tree – polskojęzyczny broker w UK.

PROFIT TREE – CENTRUM ROZWIĄZAŃ FINANSOWYCH

Profit Tree Ltd skupiało w swojej ofercie międzynarodowe rozwiązania finansowe dla osób prywatnych oraz firm z dziedziny efektywnego oszczędzania, inwestycji, kredytów oraz ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii. Szeroki zakres usług finansowych, pozwala odnaleźć naszym Klientom wszystko w jednym miejscu – oszczędzając czas i pieniądze. Wiedza kreuje możliwości, dlatego w Profit Tree poświęcamy szczególną uwagę profesjonalnym konsultacjom w języku polskim. Dzięki temu można mieć pewność, iż poruszane tematy są zrozumiałe, rozwiązania fachowo dobrane i przygotowane w krótkim terminie.Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

Wieloletnie doświadczenie, bogate portfolio produktów finansowych oraz stabilność międzynarodowych partnerów gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz obsługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dopasowanie rozwiązań finansowych do Państwa indywidualnych potrzeb, aby poprzez współpracę z naszymi renomowanymi partnerami oraz wysokiej jakości obsługę, dostarczyć Państwu maksimum korzyści. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego w Profit Tree konsultacje odbywają się „na koszt firmy”. Jeśli nie mogą przyjechać Państwo do któregoś z naszych biur, to nasz doradca może dojechać do Państwa – miejsce i czas do uzgodnienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, solidnym partnerom (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, brytyjskie urzędy i organizacje) Profit Tree Ltd jest liderem usług finansowych w Wielkiej Brytanii, któremu można zaufać.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo oferty największych i najlepszych firm ubezpieczeniowych takich jak: Aviva, Friendslife, Liverpool Victoria, Royal London, AIG, Legal & General, Ageas, The Exeter, Zurich i wiele innych. Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

W przeciwieństwie do Banków możemy zaprezentować szeroką gamę ofert różnych ubezpieczycieli. Sprawdzić i porównać różne oferty. Dzięki pełnej niezależności jesteśmy w stanie wybrać produkt dostosowany do Państwa potrzeb oraz sytuacji w jakiej się obecnie znajdujecie.

PROFIT TREE 

 

Profit Tree Southampton Ubezpieczenia po Polsku zadzwon 07892428948
Profit Tree Southampton Ubezpieczenia po Polsku

 

W ofercie Profit Tree był dostęp do takich rozwiązań jak ubezpieczenia:

 • Na Życie – Life Cover
 • Od Chorób Krytycznych – Critical Illness Cover
 • Ochrony Dochodu – Income Protection
 • Prywatna Renta – Personal Sick Pay
 • Chorobowe – Illness Cover
 • Od Odpowiedzialności Cywilnej – Liability Insurance
 • Ubezpieczenie Samochodu – Car Insurance
 • Ubezpieczenia Podróżne – Travel Insurance
 • Ubezpieczenia Domów i Mieszkań – Home Insurance

W celu umówienia spotkania z naszym konsultantem prosimy o kontakt.

 

 

INFORMACJA: FIRMA PROFIT TREE ZAKOŃCZYŁA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2019 ROKU.

Jeśli posiadasz polisę ubezpieczeniową i nie masz już kontaktu ze swoim doradcą, możesz bezpośrednio skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, który z pewnością udzieli Ci wszelkich informacji odnośnie Twojej polisy.

Jeśli chciałbyś skorzystać z darmowej weryfikacji swoich polis zapraszam do kontaktu.

My dalej jestem w branży i jestem dostępna dla wszystkich Klientów. Z chęcią pomożemy, wytłumaczymy warunki lub pomożemy w uzyskaniu odszkodowania z Twojej polisy ubezpieczeniowej.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację:

Marek Gawrysiak

07463 574 518

www.hussariagroup.co.uk

www.facebook.com/HussariaGroup

 

Ubezpieczenia Southampton Profit Tree

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Sokół w Southampton 2019 koncert

„Sokół” Koncert w Southampton

Po 20 latach działalności muzycznej Sokół wydaje swój PIERWSZY SOLOWY ALBUM pt. „Wojtek Sokół”. 3 listopada będziecie mieli niepowtarzalną okazję po raz pierwszy zobaczyć solowy koncert legendy. Premierowe utwory z płyty 'Wojtek Sokół' zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji.

2 komentarze

 1. Szczerze POLECAM, miałam insurance w NatWest na życie i płaciłam 14.65 w AVIVA, to samo ubezpieczenie wyszło również w Aviwie poprzez brokera za 8.90 na miesiąc + fachowa porada. Polecam Pana Marka i dziękuję 🙂

 2. Jarecki Soton

  a ja mialem Metlif’a, który wypłacił mi za zlamanego kciuka 60 Funtów. Nie polecam dziadowskiego ubezpieczenia (wypadki) złodzieje i tyle. Zamiast tego Income Protection wypłaciłoby mi 900 funia. Jesli chodzi o weryfikację z Panem Gawrysiakiem to polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.