HOME / Współpraca Southampton Partnerzy

Współpraca Southampton Partnerzy

Współpraca Southampton


Współpraca Southampton

Jesteśmy małym serwisem, ale mamy duże aspiracje. Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie wymiany informacjami dotyczącymi problemów Polonii w różnych zakątkach Europy oraz świata. Jesteśmy zainteresowani publikacją informacji prasowych lub ciekawych artykułów z blogów osobistych. Zastrzegamy jednak sobie prawo do publikacji takich materiałów w wypadku gdy tematyka jest nam szczególnie bliska i pasuje do profilu tematycznego naszego serwisu. Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy i propozycje, zachęcamy do kontaktu. Serwis Southampton.pl istnieje w sieci od 2007. Od tamtego czasu internauci zajrzeli na nasze strony blisko 4 000 000 razy. Średnio w miesiącu notujemy około 100 000 odsłon przy około 60 000 unikalnych użytkownikach.

Troszkę więcej o nas… można przeczytać tutaj!

Współpraca Southampton

Wymiana linkami jest chyba najprostszym i najpospolitszym sposobem pozyskania odnośników polecających. Jeśli prowadzą Państwo serwis o podobnej tematyce oraz są Państwo zainteresowani wzajemną współpracą polegającą na wymianie informacji oraz promowaniu swojego serwisu zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. TUTAJ 

 

Zainteresowany wymianą linków? (kliknij i rozwiń)

Zainteresowany wymianą linków? (kliknij i rozwiń)

Jeśli chciałbyś znaleźć krótką informację na naszej stronie to prześlij do nas kilka zdań o prowadzonym przez Ciebie serwisie lub stronie wraz z linkiem do niego. Po zapoznaniu się z tematyką odezwiemy się do Ciebie. W zamian oczekujemy wpisu o naszej stronie w postaci:

MojeSouthampton.pl – strona lokalnej społeczności miasta Southampton, Ogłoszenia, Praca, Serwis Informacyjny, Forum i wiele więcej! Młody, prężnie rozwijający się i codziennie aktualizowany serwis informacyjny działający na lokalnym rynku. Portal skierowany jest głównie do mieszkańców miasta Southampton i okolic. Tutaj zawsze dowiecie się o ciekawych wydarzeniach z życia miasta i okolic.

Wiele autorskich artykułów, własne poradniki o życiu w UK oraz materiały, których nie znajdziecie na innych portalach. Każdy czytelnik może dodać własne ogłoszenia ze zdjęciem, szybko, sprawnie i całkowicie za darmo. Profesjonalna prezentacja oferty w Katalogu FirmPrzy portalu Moje Southampton coraz prężniej działa również forum dyskusyjne, na którym mieszkańcy wymieniają się poglądami oraz informują o ciekawych wydarzeniach z życia miasta i okolic.

Zapraszamy na www.mojesouthampton.pl

Współpraca Southampton

Po umieszczeniu linku oraz opisu naszego serwisu prześlij do nas email z informacją gdzie znajduje się opis naszej strony, a my w zamian za to umieścimy Twój wpis. Proste? Jasne, że proste!

 

 

Lighthouse Charity

Przeprowadzka do innego kraju może być przerażająca i trudna. Organizacja Lighthouse powstała, aby Ci w tym pomóc. Na ich stronie możecie znaleźć wiele przydatnych porad, które pomogą Wam łatwo i szybko zintegrować sie z systemem brytyjskim. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić zwróćcie się do nich. Oni napewno Wam pomogą 🙂
To grono ludzi składające się z Polaków z Irlandczykiem na czele, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych :). Pomogą w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Począwszy od tłumaczenia pism, załatwienia formalności z City Councilem czy HM Revenue a skończywszy na rozwiązaniu problemów z nieuczciwym landlordem lub pracodawcą itp.

Więcej… Współpraca Southampton

W sprawach prezentowanych poniżej prosimy o odwiedzenie konkretnego działu i zaznajomieniem się z informacjami tam zawartymi:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? odwiedź sekcję