HOME / INNE / Blue Badge, Gdzie Mogę Parkować?

Blue Badge, Gdzie Mogę Parkować?

Blue Badge, Gdzie Mogę Parkować


Blue Badge, Gdzie Mogę Parkować?

Więc weszli państwo na kolejny artykuł na temat Blue Badge. Niezmiernie mnie taki stan rzeczy cieszy. Tym razem zajmiemy się kolejnym aspektem związanym z niebieskimi plakietkami. Prostym, ale zarazem również, niezwykle istotnym dla każdego kierowcy, który ma problemy z chodzeniem.

No więc, jeżeli już są państwo posiadaczami tego typu dokumentu, to jednym z pierwszych i najbardziej podstawowych pytań, jakie zapewne państwo zadadzą jest to, jak i gdzie mogą państwo parkować. Oczywiście, DVLA nie zostawia takich ludzi samych sobie i oferuje bardzo wygodny system sprawdzania parkingów, miejsc etc. w każdym mieście czy wsi jakie tylko sobie wymyślimy. Niezwykle przydatne narzędzie. W każdym razie pytanie jakie pozostaje to jak z tego narzędzia skorzystać. Samo zadanie, jest niezwykle proste.

Wystarczy wejść na stronę www.gov.uk/where-registered-disabled-drivers-can-park/westminster, następnie klikamy na zielony przycisk start now, po tym jak wpiszemy w linijce obok dokładny adres jak na przykład SW1A 2AA, kiedy już to zrobimy, wyświetli nam się następna strona, inna dla każdej okolicy gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.

Zaczynając od tego, gdzie możemy parkować nasz samochód, przez to jak i gdzie możemy odnowić naszą niebieską plakietkę aż do tego na jakiej podstawie można ją otrzymać. Gdy wejdziemy na kategorie miejsc gdzie możemy parkować, otrzymamy niezwykle dokładne informacje o strefach parkingowych, typie plakietek (są jeszcze białe plakietki) oraz to, jakie korzyści na danym parkingu otrzymujemy. Jak widać, bardzo przydatne narzędzie. Blue Badge, Gdzie Mogę Parkować?

Źródło: gov.uk 

polski portal samochodowy
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Kobiety Mafii 2 w kinach w Southampton 2019

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + two =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.