HOME / FIRMA I BIZNES / Jak dzięki marketingowi rozwinąć firmę?

Jak dzięki marketingowi rozwinąć firmę?

Jak dzięki marketingowi rozwinąć firmę?


Jak dzięki marketingowi rozwinąć firmę?

Czy marketing może pomóc Ci rozwinąć firmę? Oczywiście, że tak! Musi być on jednak przemyślany, dobrze zaplanowany i najlepiej niekonwencjonalny.

Do dyspozycji mamy niemal nieograniczony wybór strategii i kanałów dystrybucji, w których łatwo się zagubić, nie mówiąc już o ich skutecznym zastosowaniu.

Jakie zatem działania marketingowe trzeba podjąć, żeby rozwinąć swój biznes i być o krok dalej od konkurencji?

 

Wszystkiego dowiesz się na polsko-angielskiej mini-konferencji, „Marketing for Business Growth”, która odbędzie się 8 września w hotelu Novotel w Southampton zorganizowanej przez polskie stowarzyszenie biznesowe Polish Business Hub.

Organizatorzy przewidzieli 3 prezentacje ekspertów marketingowych, którzy opowiedzą między innymi o tym, jak i po co stworzyć odpowiednią strategię marketingową, która umożliwi dalszy rozwój firmy, jakie są dostępne kanały dystrybucji i które z nich najlepiej wybrać, czym jest influencer marketing i jak może pomóc w rozwinięciu skrzydeł oraz jak stworzenie własnej aplikacji może umożliwić szybki i stabilny rozwój przedsiębiorstwa.

Ewa Erdmann, organizatorka mini-konferencji zapytana, czy Polacy są gotowi do rozwoju swoich biznesów, odpowiada – Polscy przedsiębiorcy coraz częściej pytają o sposoby rozwoju swoich firm, chcą osiągać więcej, są bardziej odważni i widzą, że mają ogromny potencjał do pójścia o krok dalej. Jednym słowem są ambitni i dążą do rozwoju. Co oczywiście bardzo nas cieszy! Dlatego w Polish Business Hub postanowiliśmy dać im możliwość uzyskania wiedzy i inspiracji potrzebnej do stawiania dalszych kroków w biznesie.

Oprócz prezentacji odbędzie się również sesja networkingowa, podczas której uczestnicy będą mogli nawiązać nowe kontakty, znaleźć potencjalnych partnerów oraz skorzystać z cennej wiedzy i doświadczenia ludzi biznesu, którzy skutecznie rozwijają swoje firmy.

Na każdego z uczestników czeka lampka Prosecco oraz kawa i herbata.

Partnerem wydarzenia jest kancelaria prawna Simpkins & Co Solicitors.

Więcej informacji na stronie www.polishbusinesshub.co.uk

 
więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Polska Muzyka w Southampton

Polska Muzyka w Southampton

Z wielkim zaangażowaniem pracujemy zarówno przy eventach dla dużej publiczności, jak i przy wydarzeniach w niewielkich pubach z którymi współpracujemy. To wszystko dzięki niekończącej się kreatywności, inspiracji i wyborem pomysłów. Mamy przekonanie, że każdy z występów będzie dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − thirteen =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.