HOME / ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Polskie Biuro Księgowe w Southampton

Polskie Biuro Księgowe w Southampton

Polskie Biuro Księgowe w Southampton.

Easy Solution Accounting Ltd jest autoryzowanym agentem Brytyjskiego Urzędu Skarbowego (HM Revenue & Customs). Firma została zarejestrowana w 2009 roku. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych księgowych. Naszą ambicją jest wspomaganie procesu tworzenia i rozwoju organizacji. W oparciu o naszą fachową wiedzę i bogate doświadczenie pragniemy pomagać firmom i przedsiębiorstwom w tworzeniu i rozwijaniu ich działalności w Wielkiej Brytanii.

easy solution accounting Southampton

Zakres oferowanych usług

Obsługa firm LTD
W zakres usług firm LTD wchodzą: rejestracja firmy, raport roczny (Annual Return), rozliczenia roczne (Accounts, Corporation Tax), rozliczenia dyrektorów (Self Assessment for Directors), listy płac pracowników (payroll), VAT oraz doradztwo.
Pragniemy udoskonalać współprace z naszymi Klientami. Chcemy z Nimi budować trwałe relacje oparte na zaufaniu, odpowiedzialności i rzetelności oferując wiedzę i doświadczenie w procesie tworzenia i weryfikacji informacji finansowej. Indywidualnym podejściem oraz profesjonalną i kompleksową obsługą finansową wspierać biznesowe cele naszych Klientów.

Rozliczenia podatkowe: Self-Employment /Partnership
Dla osób samozatrudnionych prowadzimy rozliczenia roczne, rejestrujemy i wyrejestrowujemy działalność. Wypełniamy wszystkie dokumenty związane z rejestracja działalności. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, porada będzie ścisłe związana z Twoją działalnością gospodarcza. Pomagamy w rozwijaniu się w firm, doradzamy i dzielimy się wiedza związaną z prowadzeniem biznesu w UK.

Contractor’s Monthly Return/Rozliczenia kontraktorskie
Jeżeli prowadzisz działalność gospodarcza (Self Employed lub Ltd ) w sektorze budowlanym oraz zatrudniasz osoby self employed, Twoja firma powinna być zarejestrowana jako kontraktor w systemie CIS Construction Industry Scheme. Kancelaria nasza prowadzi comiesięczne rozliczenia kontraktorskie.

PAYE – Lista Plac
Jeżeli zatrudniasz pracowników powinieneś być zarejestrowany w Pay As You Earn (PAYE) w HMRC. Prowadzimy miesięczne i tygodniowe rozliczenia, payslipy wysyłamy droga mailowa co zmniejsza koszty usługi.

Zwroty podatku/Tax returns
Prowadzimy rozliczenia na podstawie P60/P45, Statement of Income uzyskanego od pracodawcy lub HMRC.

Imigracja Polskie Biuro Księgowe w Southampton

  • Rezydentura Stała
  • Rezydentura Tymczasowa

Zasiłki socjalne
Pomagamy w uzyskaniu wszelkiego rodzaju zasiłków i świadczeń socjalnych:

  • Child and Working Tax Credit
  • Child Benefit
  • Housing Benefit i Council Tax Benefit
  • Council Housing
  • Statutory Maternity Pay
  • Statutory Paternity Pay
  • Maternity Allowance
  • Sure Start Maternity Grant
Polski księgowy w Southampton
Polski Księgowy w Southampton

Polskie Biuro Księgowe w Southampton

Bitterne, Southampton, Hampshire
Telephone: +44 0751 512 1266

www.essaccounting.co.uk

E-mail: info@essaccounting.co.uk

Facebook: www.facebook.com/esaccounting

Easy Solution Accounting Ltd Polskie Biuro Księgowe w Southampton

Registered in England No. 08041049 under name Easy Solution Accounting Ltd.

fcb

 

 

 

więcej o southampton.pl U

Serwis Polonijny w UK Piszemy, tworzymy i staramy się dostarczać ciekawe informacje z życia Polonii w wielkiej Brytanii. Chcesz podzielić się z nami ciekawym tematem? Widziałeś coś, czego inni nie zauważyli? Dotarły do Ciebie interesujące informacje? Podziel się z nami swoją wiedzą! Napisz do nas. Skorzystaj z formularza TUTAJ

Sprawdź

Paczki do Polski – Przesyłarka

Przesyłarka.pl jest porównywarką usług kurierskich. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi, oferując krajowe oraz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − fifteen =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.